Pokoj Vybavení pokoje Dospělý Dítě do 12 let
Standard Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. 690 Kč 390 Kč
Classic Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. 490 Kč 350 Kč

Ostatní slevy a poplatky

Večeře 100 Kč dítě / 150 Kč dospělý
Ubytovací poplatek 15 Kč / den
Pejsek 300 Kč / den

Další informace

Cena ubytování v hotelu Galik zahrnuje snídaně formou švédských stolů a využití stolního tenisu nebo fotbalu zdarma. Zdarma je také parkování u hotelu. Hosté mohou využívat saunu nebo bowling v restauraci za příplatek. Zároveň je pro ubytované k dispozici výrazná sleva 50% na vstup do termálních bazénů hotelu Horal.


STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně. Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.

STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.